.

.

Autorko, Autorze,

To nie był przypadek, że zdecydowaliśmy się na ten krok. Nasza decyzja kierowana była tym, że uświadomiliśmy sobie, iż nie wszystko jest tak, jak być powinno, tak jak byśmy chcieli. Wiemy jakie macie obawy i wątpliwości, gdyż sami byliśmy dokładnie w tym samym miejscu, gdzie jesteście Wy, więc wiemy co czujecie zastanawiając się co zrobić i czy warto zaufać i powierzyć nam swoje dzieło. Nasze pytania i obawy były dokładnie takie, jakie masz i Ty w tej chwili. Kto przygotowuje książkę? Jaki jest rodzaj dystrybucji? Czy osiągnę sukces? Dlatego nie będziemy karmić Cię tekstami o tym, że współpracujemy z najlepszymi profesjonalistami, którzy znają się na pisaniu książek. Nie będziemy mówić, że Oni mają ogromne doświadczenie pracując w różnych wydawnictwach. Że wiedzą jak pisać, bo na pewno już się z tym spotkaliście. Kompletując zespół szukaliśmy ludzi, z którymi chcemy współpracować i wydawać książki kierowaliśmy się ich zaangażowaniem, pasją, uczciwością i dlatego zaprosiliśmy ich do współpracy. Nie będziemy też chwalić się szerokim zakresem dystrybucji, bo dopiero zaczynamy, a uczciwie nie wszyscy o tym mówią, ale naprawdę dobrą dystrybucję mają „najwięksi wydawcy w Polsce” i najbardziej znani. Wydawcy, którzy przez lata zdobyli uznanie dając czytelnikowi świetne tytuły dobrych autorów. My skupiliśmy się na stworzeniu zespołu ludzi, którzy z pasją angażują się w każdy projekt. Którzy z pasją pracują nad tekstami, by książki były nie tylko poprawnie napisane. Skupiliśmy się na tym, by książka była piękną przygodą. A dystrybutorzy? Jest ich wielu i wiemy, że Oni czekają tylko na „dobrą książkę”. Nie będziemy pisać Ci, że wydając książkę z nami osiągniesz sukces i staniesz się popularny, gdyż to Ty, nikt inny, tylko Ty wiesz o tym jak wielki potencjał ma Twoja książka i wiesz też jakie szanse na powodzenie ma wśród innych. My, jeśli pozwolisz, jedynie dołożymy wszelkich starań, by Twoja książka znalazła godne miejsce wśród innych, jakie ukazują się każdego roku.

Kim jesteśmy? Jesteśmy zespołem ludzi, którzy doskonale zdają sobie sprawę z tego, co mogą Wam zaoferować. Realnie stąpamy po ziemi, choć czasem marzenia nas uskrzydlają. Nasz zespół to: Joanna, Monika, Krzysztof, Adam i Jacek. Są wśród nas: bibliotekarze, instruktorzy, nauczyciele i pisarze. Jesteśmy ludźmi, którzy wiedzą czego chcą od życia.

Jeśli wciąż masz wątpliwości zapraszamy do zapoznania się z pierwszymi efektami naszej pracy. Oceń je sam. Kolejne już niebawem. Wydawnictwo „Szept” zapraszamy do autorów do współpracy. Wyślij nam swoje dzieło, a my zaproponujemy Ci jedną z opcji wydawniczych, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie.

0