.

.

Autorko, Autorze,

To był zupełny przypadek, że zdecydowaliśmy się na ten krok. Nasza decyzja kierowana była tym, że uświadomiliśmy sobie, iż nie wszystko jest tak jak być powinno, nie tak, jak byśmy chcieli. Wiemy, jakie macie obawy i wątpliwości, gdyż sami byliśmy dokładnie w tym miejscu, gdzie obecnie jesteście Wy, więc wiemy, co czujecie, zastanawiając się co zrobić i czy warto zaufać i komu powierzyć swoje dzieło.   Nasze pytania i obawy były dokładnie takie, jakie masz i Ty w tej chwili:

Kto przygotowuje książkę?

Jaki jest rodzaj dystrybucji?

Czy osiągnę sukces?

Dlatego:

Nie będziemy karmić Cię tekstami o tym, że współpracujemy z najlepszymi profesjonalistami, którzy znają się na pisaniu książek. Nie będziemy mówić, że Oni mają wieloletnie doświadczenie i praktykę pracując w różnych wydawnictwach. Że Oni wiedzą, jak pisać. 

My kompletując zespół szukaliśmy ludzi, z którymi chcemy współpracować wydając książki. Kierowaliśmy się ich „Pasją i zaangażowaniem”, dlatego zaprosiliśmy ich do współpracy. 

Nie będziemy też chwalić się szerokim zakresem dystrybucji, gdyż uczciwie nie wszyscy o tym mówią, ale naprawdę dobrą dystrybucję mają „Najwięksi wydawcy w Polsce” i najbardziej znani. Wydawcy, którzy przez lata zdobyli uznanie dając czytelnikowi świetne tytuły dobrych autorów. 

My skupiliśmy się na dobraniu zespołu ludzi, którzy z Pasją angażują się w każdy projekt. Którzy z pasją pracują nad tekstami, by książki były piękne, a nie tylko poprawnie napisane. Skupiliśmy się na tym by książka była piękną przygodą, by była taką, jakiej czytelnik oczekuje. 

A dystrybutorzy? Jest ich wielu i wiemy, że Oni czekają na „Dobrą książkę”. 

Nie będziemy pisać Ci, że wydając książkę z nami osiągniesz sukces i staniesz się popularny, gdyż to Ty, nikt inny tylko Ty wiesz o tym, jak wielki potencjał ma Twoja książka i wiesz też, jakie szanse na powodzenie ma wśród innych. My, jeśli pozwolisz jedynie dołożymy wszelkich starań, by Twoja książka,  znalazła godne miejsce wśród innych, jakie ukazują się każdego roku. 

Jeśli masz wątpliwości, zapraszamy do zapoznania się z naszą pierwszą książką. Kolejne niebawem. Zapraszamy autorów do współpracy

Wyślij nam swoje dzieło, a efekty współpracy zaskoczą nie tylko Ciebie.

0